!!! Pouze nyní SLEVA -20% na autosedačky !!! Vážení zákazníci, ve dnech od 20.5 do 30.5 dovolená. V tomto termínu nejsou odesílány objednávky. Nefunguje telefonní zákaznická podpora. Budeme pro vás celý den na chatu a e-mailu. Děkujeme za pochopení

Splňujeme normy Textilního zkušebního ústavu

V naší firmě se neustále snažíme poskytnout pouze ty nejlepší výrobky pro vaše čtyřnohé miláčky. Proto jsme hrdí na to, že naše látky použité pro výrobu autosedaček pro psy a pelíšků pro psy, jsou certifikovány Textilním zkušebním ústavem (TZÚ).

TZÚ certifikát zaručuje, že naše látky splňují přísné standardy v oblasti kvality a bezpečnosti pro zvířata. Díky tomu můžete mít jistotu, že naše výrobky jsou šité z nejlepších materiálů, které jsou nejen hezké, ale také odolné, pohodlné a bezpečné pro vaše mazlíčky.

Výběr správné látky pro výrobu pelíšků a autosedaček pro psy je pro nás velmi důležitý. Vždy pečlivě vybíráme materiály, které jsou hypoalergenní, antibakteriální a odolné vůči pachu. Také se snažíme nabídnout širokou škálu barev a vzorů, aby si každý zákazník mohl vybrat ten, který se mu nejvíce líbí.

Věříme, že kvalita našich výrobků je důležitá pro zdraví a pohodlí vašich psů. Proto se snažíme stále inovovat a vylepšovat naše produkty, aby byly co nejlepší. Pokud si tedy přejete koupit výrobek, který je vyroben z kvalitních a bezpečných materiálů, neváhejte a vyberte si některý z našich pelíšků nebo autosedaček pro psy. Vaši psi vám za to určitě poděkují!

Zpět do obchodu