!!! Pouze nyní SLEVA -20% na autosedačky a misky jen do 30.6. !!!

Chrápátko společně s vámi pomáhá!

Milí přátelé,

Vítejte v našem světě, kde každý nákup přináší více než jen nový produkt - přináší naději, lásku a péči těm, kteří ji nejvíce potřebují. U Chrápátka věříme, že společně můžeme udělat rozdíl ve světě naší čtyřnohé rodiny. Proto jsme spustili naši iniciativu "Chrápátko Pomáhá", která nás spojuje s vámi, našimi milými zákazníky, v jednom krásném cíli: pomoci těm, kteří jsou bez hlasu, ale plní naši domácnost láskou - našim čtyřnohým přátelům.

Jsme nadšení, že vás můžeme informovat, že od nynějška z každé objednávky nad 1000,- Kč putují 50,- Kč na transparentní účet Číslo: 2901155228/2010. Tento malý krok z vaší strany má obrovský dopad na životy psů, kteří potřebují zvláštní péči a lásku. Každá mince, kterou věnujete, je jako polštář lásky pro ty, kteří bojují s nemocí nebo osamělostí.

A kam putují tyto peníze? Jsou poslány na podporu psího hospice, do spolku "Dejte Nám Šanci". Spolek, který je domovem pro opuštěné, nemocné nebo těžce zanedbané psy. Jejich práce je zázrakem. Dávají těmto psům naději, poskytují jim péči, lásku a důstojnost, kterou si každý zvířecí život zaslouží.

Každý, kdo má psa, ví, jaký dar jsou pro naše životy. Jsou to naši věrní společníci, kteří nás nikdy nenechají samotné. A teď máte šanci podělit se o tu lásku a péči s těmi, kteří to potřebují nejvíce. S vaší pomocí můžeme společně psát příběhy úžasného uzdravení, přijetí a lásky.

Děkujeme vám, že jste součástí naší Chrápátko rodiny, která má srdce na správném místě. Vaše podpora nejenže pomáhá psům v nouzi, ale také nám dává sílu pokračovat v naší misi - šířit lásku, naději a péči mezi nás všechny.

S láskou a vděkem,

Chrápátko Tým

Zpět do obchodu