Vážení zákazníci, v týdnu od 29.5. do 6.6.2023 proběhne DOVOLENÁ (prosíme o kontakt v podobě e-mailu nebo chatu). Objednávky přijaté před tímto a v tomto týdnu NEBUDOU ODESÍLÁNY. Od 7.6. 2023 pak budeme postupně vyřizovat všechny objednávky. Děkujeme za pochopení.

Reklamace a vrácení zboží

Vážení zákazníci,  

potřebujete zboží reklamovat nebo jej vrátit ve 14 denní lhůtě? Využijte prosím níže uvedený online formulář.

 

DŮLEŽITÉ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE REKLAMACÍ A VRACENÍ ZBOŽÍ 

Vrácení zboží

Nebo-li odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů. Zákazník má právo odstoupit od kupní smlouvy v případě, že zakoupené zboží je již hotový výrobek (například kosmetika, šátek, postrojek atd.). Právo odstoupit od kupní smlouvy nelze uplatnit v případě, kdy je zboží upraveno na míru a jedná se o zakázkovou výrobu. V takovém případě je zákazník povinen objednané zboží převzít a uhradit.

 

Reklamace

Zákazník je povinen reklamaci nahlásit neprodleně po zjištění vady zboží. V případě, že je potřeba zaslat reklamované zboží zpět k nám, je zákazník povinen po obdržení těchto instrukcí reklamované zboží odeslat neprodleně. Zboží zpět nemůže být zasláno na dobírku.

Adresa pro vrácení zboží je: Revoluční 151/41, 682 01 Vyškov

 

Záruka 

Na chovatelské potřeby je poskytována zákonem stavovená záruční doba 24 měsíců (kromě zákonem stanovených výjimek - např. krmiv). 

Zpět do obchodu