Vážení zákazníci, rádi bychom vás upozornily na delší dodací lhůtu u VŠECH pelíšků. Prosím informujte se při objednání na dobu dodání, pokusíme se vymyslet nejvhodnější termín pro obě strany. Děkujeme za pochopení.

Reklamace a vrácení zboží

Vážení zákazníci,  

potřebujete zboží reklamovat nebo jej vrátit ve 14 denní lhůtě? Využijte prosím níže uvedený online formulář. Po vyplnění formuláře se Vám do 2 pracovních dnů ozveme a domluvíme si další postup. Prosíme, nezasílejte nám zboží zpět dříve, než Vám dáme vědět, zda byla reklamace uznána.

Vaše spokojenost je pro nás důležitá, proto se vše pokusíme vyřešit co nejrychleji. Pokud Vám mají být vráceny peníze, bude tak učiněno bez odkladů.

 

DŮLEŽITÉ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE REKLAMACÍ A VRACENÍ ZBOŽÍ 

Vrácení zboží

Nebo-li odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů. Zákazník má právo odstoupit od kupní smlouvy v případě, že zakoupené zboží je již hotový výrobek (například kosmetika, šátek, postrojek atd.). Právo odstoupit od kupní smlouvy nelze uplatnit v případě, kdy je zboží upraveno na míru a jedná se o zakázkovou výrobu. V takovém případě je zákazník povinen objednané zboží převzít a uhradit.

 

Reklamace

Zákazník je povinen reklamaci nahlásit neprodleně po zjištění vady zboží. V případě, že je potřeba zaslat reklamované zboží zpět k nám, je zákazník povinen po obdržení těchto instrukcí reklamované zboží odeslat neprodleně. Zboží zpět nemůže být zasláno na dobírku.

Adresa pro vrácení zboží je: Revoluční 151/41, 682 01 Vyškov

 

Záruka 

Na chovatelské potřeby je poskytována zákonem stavovená záruční doba 24 měsíců (kromě zákonem stanovených výjimek - např. krmiv). 

x

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení