!!! SLEVA -20% na autosedačky a misky po celé léto !!!

O nás

Vážení zákazníci,     
 
rádi bychom vám o nás řekli více. Náš tým spojuje jedno - láska k pejskům. Nedílnou součástí týmu jsou i naši pesani. Jsou nám inspirací a dobrovolně se angažují jako hlavní testeři.
 
Dovolte nám, abychom se více představili. 
 
Honza
 
Honza má bohaté zkušenosti s vývojem, výrobou a prodejem textilních potřeb pro maminky a miminka. Když se mu maminky začaly ozývat, že zakoupené produkty se nelíbí pouze miminkům ale i pejskům, rozhodl se, že zkusí navrhnout i pelíšek pro psy. A první Chrápátko bylo na světě. 
Nyní má Honza na starosti vše, co se týká výroby pelíšků. Vždy dbá na to, aby používané látky byly té nejvyšší kvality. Pečlivě dohlíží na proces šití, každodenně spolupracuje s našimi švadlenkami a neustále vymýšlí způsoby, jak produkty zlepšovat a posouvat dál.
Sám je pejskařem, jeho smečku tvoří dvě bostonky Alavis a Azris. Právě ony měly možnost pelíšky vyzkoušet jako první. No a pelechy jim už zůstaly.              
 
                        333e48f5-14e7-433c-8a46-e6018033f730   IMG_6667   IMG_0840
 
 
 
 
  
Klíčovou roli u nás hrají švadlenky Iveta a Aneta, které pelíšky nejen šijí, ale významně se podílejí i na návrzích a inovacích pelíšků. Ke každé objednávce přistupují individuálně a pelíšky šijí s láskou a pečlivostí.
 
Děkujeme vám, našim zákazníkům, že nám umožňujete těšit lidské i psí dušičky.
 
S láskou,
tým Chrápátko
Zpět do obchodu