Vážení zákazníci, rádi bychom vás upozornily na delší dodací lhůtu u VŠECH pelíšků. Prosím informujte se při objednání na dobu dodání, pokusíme se vymyslet nejvhodnější termín pro obě strany. Děkujeme za pochopení.

O nás

Vážení zákazníci,     
 
rádi bychom vám o nás řekli více. Náš tým je tvořen Honzou, Jančou a třemi švadlenkami. Všechny nás spojuje jedno - láska k pejskům. Nedílnou součástí týmu jsou i naši pesani. Jsou nám inspirací a dobrovolně se angažují jako hlavní testeři.
 
Dovolte nám, abychom se více představili. 
 
Honza 
 
Honza má bohaté zkušenosti s vývojem, výrobou a prodejem textilních potřeb pro maminky a miminka. Když se mu maminky začaly ozývat, že zakoupené produkty se nelíbí pouze miminkům ale i pejskům, rozhodl se, že zkusí navrhnout i pelíšek pro psy. A první Chrápátko bylo na světě. 
Nyní má Honza na starosti vše, co se týká výroby pelíšků. Vždy dbá na to, aby používané látky byly té nejvyšší kvality. Pečlivě dohlíží na proces šití, každodenně spolupracuje s našimi švadlenkami a neustále vymýšlí způsoby, jak produkty zlepšovat a posouvat dál.
Sám je pejskařem, jeho smečku tvoří dvě bostonky Alavis a Azris. Právě ony měly možnost pelíšky vyzkoušet jako první. No a pelechy jim už zůstaly.              
 
                        333e48f5-14e7-433c-8a46-e6018033f730   IMG_6667   IMG_0840
 
 
Jana
 
Jana zastává obchodní stránku týmu. Stará se o správu e-shopu, vyřizování objednávek, focení produktů a pokud se na nás obrátíte přes e-mail či telefon, budete jednat právě s ní. Na Janču se můžete obracet s dotazy, připomínkami či nápady týkající se našich produktů, vždy Vás ráda vyslechne. Spolu s Honzou vymýšlí a zařizuje nové produkty, které by vám Chrápátko rádo nabídlo.
Její čtyřnohou rodinku tvoří dva kluci - Denny a Quentin. Denny bohužel odešel dříve, než bylo Chrápátko spuštěno. I přes to je tady stále s námi. Quentinek je v práci jako doma. Nejraději asistuje při focení pelíšků. Když se unaví běháním do záběrů, vybere si jeden ze vzorových pelechů a pořádně si schrupne.
 
denny_1       IMG_6506 (kopie)
 
  
Klíčovou roli u nás hrají švadlenky Iveta, Denisa a Jana, které pelíšky nejen šijí, ale významně se podílejí i na návrzích a inovacích pelíšků. Ke každé objednávce přistupují individuálně a pelíšky šijí s láskou a pečlivostí.
 
Děkujeme vám, našim zákazníkům, že nám umožňujete těšit lidské i psí dušičky.
 
S láskou,
tým Chrápátko
x

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení