Vážení zákazníci, v týdnu od 29.5. do 6.6.2023 proběhne DOVOLENÁ (prosíme o kontakt v podobě e-mailu nebo chatu). Objednávky přijaté před tímto a v tomto týdnu NEBUDOU ODESÍLÁNY. Od 7.6. 2023 pak budeme postupně vyřizovat všechny objednávky. Děkujeme za pochopení.
2 hodnocení

Bezpečnostní popruh pro psa Chrápátko do auta

Kvalitní bezpečnostní popruh pro psa do automobilu s připojením do adaptéru autopásu. 

Opatřen integrovanou gumou, která zamezí okamžitému zaškubnutí.

Popruh VŽDY používejte pouze s postrojem, NIKDY ne s obojkem.

Skladem
Kód: 683
399 Kč –13 % 349 Kč
PhotoRoom 20230420 200445
Novinka
399 Kč –13 %
Prémiová kvalita
Prémiová kvalita
České pelechy
Česká tvorba

Bezpečnost vašeho psa je pro nás prioritou, a proto jsme vyvinuli bezpečnostní popruh do automobilu pro vašeho nejlepšího přítele. S naším bezpečnostním popruhem si můžete být jisti, že váš pes bude v bezpečí a pohodlně se cítit při každé jízdě.

Náš popruh je vyroben z kvalitních materiálů, které jsou odolné a zároveň pohodlné pro vašeho psa. Navíc je snadno nastavitelný a lze ho použít s jakýmkoli typem automobilového pásu.

Díky našemu bezpečnostnímu popruhu můžete být ujištěni, že váš pes je vždy bezpečně připoután a nemůže se volně pohybovat v automobilu, což může být velmi nebezpečné pro něj i pro vás.

Náš bezpečnostní popruh pro psy je ideální pro majitele, kteří chtějí mít jistotu, že jejich pes je v bezpečí a pohodlně se cítí během každé jízdy. Objednejte si náš bezpečnostní popruh ještě dnes a dejte svému psímu společníkovi bezpečnost a pohodlí, které si zaslouží!

Zpět do obchodu