!!! Pouze nyní SLEVA -20% na autosedačky a misky jen do 30.6. !!!
Neohodnoceno

Bezpečnostní popruh pro psa Chrápátko do auta pink

Kvalitní bezpečnostní popruh pro psa do automobilu s připojením do adaptéru autopásu. 

Opatřen integrovanou gumou, která zamezí okamžitému zaškubnutí.

Popruh VŽDY používejte pouze s postrojem, NIKDY ne s obojkem.

Můžeme doručit do:
24.6.2024
Možnosti doručení
Skladem (5 ks)
Kód: 959
399 Kč –15 % 339 Kč
PhotoRoom 20231127 163745
Akce
399 Kč –15 %
Cestujeme se psem
Cestujeme se psem
Český výrobce
Český výrobce
Pes = srdeční záležitost
Pes = srdeční záležitost
Ruční i tlapková práce
Ruční i tlapková práce

Bezpečnost vašeho psa je pro nás prioritou, a proto jsme vyvinuli bezpečnostní popruh do automobilu pro vašeho nejlepšího přítele. S naším bezpečnostním popruhem si můžete být jisti, že váš pes bude v bezpečí a pohodlně se cítit při každé jízdě.

Náš popruh je vyroben z kvalitních materiálů, které jsou odolné a zároveň pohodlné pro vašeho psa. Navíc je snadno nastavitelný a lze ho použít s jakýmkoli typem automobilového pásu.

Díky našemu bezpečnostnímu popruhu můžete být ujištěni, že váš pes je vždy bezpečně připoután a nemůže se volně pohybovat v automobilu, což může být velmi nebezpečné pro něj i pro vás.

Náš bezpečnostní popruh pro psy je ideální pro majitele, kteří chtějí mít jistotu, že jejich pes je v bezpečí a pohodlně se cítí během každé jízdy. Objednejte si náš bezpečnostní popruh ještě dnes a dejte svému psímu společníkovi bezpečnost a pohodlí, které si zaslouží!

 

Jak popruh funguje? Karabinku zaháknete za postroj pejska a druhý konec zacvaknete do přezky autopásu. Vhodné pro dvojité jištění pejska. Pejsek bude spojen nejenom s autosedačkou, ale i autem. 

Zpět do obchodu