!!! Pouze nyní SLEVA -20% na autosedačky !!! Vážení zákazníci, ve dnech od 20.5 do 30.5 dovolená. V tomto termínu nejsou odesílány objednávky. Nefunguje telefonní zákaznická podpora. Budeme pro vás celý den na chatu a e-mailu. Děkujeme za pochopení

Splňujeme kvalitu OEKO-TEX® STANDARD 100

V dnešní době se stále více lidí zajímá o to, jaké materiály jsou používány pro výrobu výrobků pro domácí mazlíčky. Proto jsme hrdí na to, že naše látky použité pro výrobu psích autosedaček a pelíšků splňují certifikát OEKO-TEX® STANDARD 100.

Tento certifikát zajišťuje, že naše látky jsou zcela bezpečné pro vaše mazlíčky i pro vás. OEKO-TEX® STANDARD 100 je celosvětově uznávaný certifikační systém, který testuje a certifikuje textilní výrobky na bázi různých kritérií, jako jsou obsah škodlivých látek, zdravotní nezávadnost, kvalitu a ekologickou udržitelnost.

V praxi to znamená, že naše látky jsou testovány na více než 100 škodlivých látek, které mohou být nebezpečné pro zdraví vašich mazlíčků i pro vás. Díky této certifikaci si můžete být jisti, že vaši mazlíčci jsou v bezpečí a že naše produkty splňují nejvyšší standardy kvality.

Kromě toho, že jsou naše látky bezpečné a kvalitní, jsou také šetrné k životnímu prostředí. Certifikát OEKO-TEX® STANDARD 100 zahrnuje také kritéria pro ekologickou udržitelnost, což znamená, že naše látky jsou vyráběny s minimálním dopadem na životní prostředí.

Zkrátka, naše psí autosedačky a pelíšky nejenže splňují nejvyšší standardy bezpečnosti a kvality, ale jsou také šetrné k životnímu prostředí. A jako bonus, jsou vyrobeny v České republice, což zajišťuje kvalitu a důvěryhodnost našich produktů. Užívejte si tedy společné chvíle se svými mazlíčky bez obav o jejich bezpečnost s našimi produkty.

 

Zpět do obchodu