!!! Pouze nyní SLEVA -20% na autosedačky !!! Vážení zákazníci, ve dnech od 20.5 do 30.5 dovolená. V tomto termínu nejsou odesílány objednávky. Nefunguje telefonní zákaznická podpora. Budeme pro vás celý den na chatu a e-mailu. Děkujeme za pochopení

Abecední seznam populárních středních plemen

Střední plemenáčci: Váš nejlepší parťák na dobrodružství i lenošení

Máme tu pro vás horkou novinku – seznam středních plemen, která vám zpříjemní den i vaši gaučinku. Středně velké plemena jsou ta pravá zlatá střední cesta mezi "To se mi vejde do tašky" a "Potřebuju větší gauč". Jsou to pejsci, co s vámi proženou parkem a pak klidně hodinu řeší, zda je lepší místo na spaní u nohou postele nebo přímo na polštáři.

Tihle psoví parťáci jsou jakš takš velcí na to, aby se stali králi psího parku, a přitom jsou ještě dost kompaktní na to, aby si s vámi bez problémů zvalcovali gauč při sledování filmu. Jsou to právě ti, co mají dost síly, aby vám přinesli ty nejtěžší hračky, a zároveň se vměstnají na zadní sedadlo auta, aniž by z něj udělali psí pelech.

Nyní, s velkou parádou a fanfárami, vám představujeme hvězdný seznam některých středních psích plemen, která jsou připravena rozvířit vodu ve vaší domácnosti. 

 1. Americký pitbullteriér
 2. Anglický kokršpaněl
 3. Anglický střední špic
 4. Anglický springeršpaněl
 5. Australský kelpie
 6. Baset
 7. Bearded Collie
 8. Border kolie
 9. Bretonský ohař
 10. Bulteriér
 11. Český fousek
 12. Čínský shar-pei
 13. Clumberšpaněl
 14. English Foxhound
 15. Finský lapphund
 16. Francouzský ohař (Braque français)
 17. Heřmánek
 18. Holandský ovčák
 19. Ibizský podenco
 20. Irský teriér
 21. Keeshond
 22. Kerry blue teriér
 23. Kříženci různého původu
 24. Lagotto romagnolo
 25. Maďarský ohař (vizsla)
 26. Manchester teriér
 27. Mudi
 28. Nova Scotia Duck Tolling Retriever
 29. Polský nížinný ovčák
 30. Portugalský vodní pes
 31. Pudl (standardní)
 32. Samojed
 33. Shetlandský ovčák
 34. Shiba Inu
 35. Skotský deerhound
 36. Staffordshire bullteriér
 37. Střední pinč
 38. Sussexšpaněl
 39. Švédský vallhund
 40. Velšští teriéři (Welsh Terrier)
 41. Whippet

Co myslíte, milovníci psů, už se vám doma honí některý z těchto středních šampionů, nebo si na seznamu teprve vybíráte nového kamaráda? Ať už je to jakkoliv, pamatujte, že ať už si vyberete jakékoliv plemeno, budou potřebovat vaši pozornost, lásku, pravidelný pohyb a disciplínu, aby byli šťastní, zdraví a aby vás na každém kroku doprovázela radost ze společně stráveného času.

Střední psi jsou jednoduše skvělí – dostatečně velcí na to, aby s vámi vyrazili na jakoukoliv výpravu a přitom dostatečně malí na to, aby byli stále tou nekonečně roztomilou součástí rodiny, na kterou se tak těšíte, když otevíráte dveře domova.

S těmi nejlepšími psími přáními, Váš bloger, co má rád psí střední třídu :)

Zpět do obchodu