!!! Pouze nyní SLEVA -20% na autosedačky !!! Vážení zákazníci, ve dnech od 20.5 do 30.5 dovolená. V tomto termínu nejsou odesílány objednávky. Nefunguje telefonní zákaznická podpora. Budeme pro vás celý den na chatu a e-mailu. Děkujeme za pochopení

Cestování se psem

Cestování se psem autem k moři

Cestování se psem autem k moři: 

Praktické tipy a radosti z dovolené se svým čtyřnohým přítelem
Cestování se psem autem k moři: Praktické tipy a radosti z dovolené se svým čtyřnohým přítelem
  1. Plánování trasy: Před začátkem cesty je důležité plánovat trasu. Zohledněte délku cesty a vyberte si trasu, která je pohodlná pro vás i vašeho psa. Zjistěte, zda jsou na trase zastávky, kde si můžete odpočinout, například parky nebo psí pláže. Mějte také na paměti, že délka trasy by neměla být příliš vyčerpávající pro vášeho psa.
  2. Bezpečnost v autě: Zajistěte, aby váš pes byl v autě v bezpečí. Existuje mnoho možností, jak zabezpečit psa v autě. Můžete například použít speciální psí postroj připevněný pomocí bezpečnostního popruhu do autopásu nebo cestovní autosedačku pro psaDůležité je, aby byl váš pes připoután a nemohl se volně pohybovat po autě. To zajišťuje jeho bezpečí i vaše.
  3. Před cestou: Před samotnou cestou se ujistěte, že váš pes je zdravý a má všechny potřebné očkování. Navštivte veterináře a zkontrolujte, zda je váš pes v dobrém zdravotním stavu pro cestování. Nezapomeňte také na preventivní ošetření proti klíšťatům a blechám.
  4. Připravenost na cestu: Před cestou si zabalte všechny potřebné věci pro vašeho psa. Patří sem jeho oblíbená deka nebo pelíšek, miska na vodu a jídlo, obojek s vodítkem, hračky a léky, které by mohl potřebovat. Nezapomeňte také na vodu a pamlsky pro cestu.
  5. Zastávky a procházky: Během dlouhé cesty je důležité dělat pravidelné zastávky a procházky. To umožní vašemu psovi protáhnout nohy, udělat si potřebu a obnovit energii. Hledejte zastávky, které jsou psům přátelské a mají dostatek prostoru pro procházky.
  6. Ubytování: Při výběru ubytování se ujistěte, že je přátelské k domácím zvířatům. Mnoho hotelů a pronájmů nabízí speciální služby a vybavení pro psy. Zjistěte si dopředu, zda jsou v blízkosti psí pláže nebo parky, kde váš pes může volně pobíhat.
  7. Bezpečnost na pláži: Když dorazíte k moři, je důležité dbát na bezpečnost svého psa na pláži. Ujistěte se, že váš pes je pod dohledem a nevzdaluje se příliš daleko. Zkontrolujte, zda je na pláži povolen vstup psům a zda jsou dodržována pravidla ohledně vodítka a úklidu.
1 položek celkem
Zpět do obchodu